1/13/08

TechnoLogic TV - 25. Bölümde UniHayatUniHayattan Neden Ayrıldım ?

Yeni Şafak gazetesi Teknoloji Editörü Melih Bayram Dede, TechnoLogic adlı televizyon programıyla TV Net ekranında sunmuş olduğu programında UniHayatı da anlatmış

Dede’in hazırlayıp sunduğu TechnoLogic’te, bilgisayar ve internet alanındaki yeni gelişmeler, teknoloji dünyasından yeniliklere yer veriliyor.

TechnoLogic’in yirmibeşinci bölümünü BURAYA TIKLAYARAK izleyebilirsiniz!

Haberin metni aşağıdadır.

UniHayat, tüm dünyada Türkçe konuşan bütün üniversite öğrencilerini ve üniversite mezunlarını aynı çatı altında toplamayı hedef edinen Facebook benzeri bir sosyal ağ sitesi.
UniHayat üyeleri yeni iletişim kanallarını kullanarak Dünyanın her yerinden Türk öğrenciler ile ilgili alanlarındaki gruplarda ve projelerde bağlantıya geçebiliyorlar.
Site sayesinde üniversiteliler, ilgi alanlarını diğer üniversitelilerle paylaşabiliyor; sorunlarını duyurup, çözüm yollarını birlikte araştırıyor; ders grupları oluşturup ders notları paylaşabiliyor; yurtdışı eğitim ve staj olanakları hakkında bilgi paylaşımında bulunabiliyorlar.
UniHayat üyeleri gerçek kimliklerini kullandıklarından, sadece üniversite arkadaşlarını değil aynı zamanda daha önceden tanıdıkları tüm arkadaşlarını da kolayca bulup onlarla haberleşme imkanına sahip olabiliyor.
Ağustos 2007′de yayına başlayan UniHayat’ın üye sayısı 12 bin 500.